מחקר חדש מוכיח כי הג'ינג'ר חזק ב- 10,000 יותר מאשר טיפולי כימותרפיה

הג'ינג'ר הוא בן דודו של התבלין הידוע, הכורכום, שתורם רבות לחיזוק המערכת החיסונית ולהתמודדות עם מחלת הסרטן. האם אתם יודעים כמה הוא יעיל בעצמו בכל הקשור לטיפול בסרטן?

הכורכום, שידוע כיעיל בחיזוק המערכת החיסונית והתמודדות עם סרטן, הוא קרוב משפחתו של הג'ינג'ר והיום כבר הוכח כי גם הוא יעיל בטיפול במחלה. במחקר חדש שפורסם עולה כי הג'ינג'ר יעיל בהרג סלקטיבי של תאי סרטן תוך שמירה על התאים הבריאים של האדם.

כוחו של הג'ינג'ר

מחקר שנערך באוניברסיטה של ג'ורג'יה, בארצות הברית, הצליח להוכיח הקטנה של גידול בערמונית ב- 56% בעזרת שימוש בג'ינג'ר. עוד נמצא כי הג'ינג'ר הצליח להפחית דלקות והגדיל את מספר נוגדני החמצון בגופם של עכברים.

מחקר אחר שפורסם במגזין PLoS טוען כי מרכיב מסוים בג'ינג'ר הידוע כ 6-shogaol נמצא כיעיל יותר מכימותרפיה בהתמודדות עם שורש מחלת סרטן השד, תאי גזע היוצרים את המחלה. תאי גזע אלה המוכרים בשם 'תאי אם' אחראיים להיווצרות סוגים שונים של סרטן, מלבד סרטן השד. תאים אלו עמידים וקשה מאוד להרוג ולהיפטר מהם.

הדרך היחידה לנקות את הגוף מסרטן באופן מלא הוא הרג של תאים אלו. תאי אם יכולים ליצור תאים סרטניים חדשים באופן קבוע ולכן חשוב לתקוף אותם באופן ספציפי. הבעיה מתחילה בעובדה שתאים אלו חסינים בפני התרופות הקונבנציונליות כדוגמת הכימותרפיה.

המחקר  מצא כי החומר החריף בג'ינג'ר, שציינו קודם לכן, עובד בצורה יעילה עם הכימותרפיה. יחד הם יכולים להשמיד קבוצה של תאי סרטן ואת תאי הגזע שיצרו את המושבה. הדבר נכון לג'ינג'ר בצורה המיובשת או המבושלת שלו.

החוקרים מצאו שהחומר הפעיל בג'ינג'ר הינו סלקטיבי בכל הקשור לסרטן. הג'ינג'ר יכול לזהות תאי סרטן ולתקוף אותם בזמן שהוא שומר על התאים הבריאים ולא פוגע בהם. הדבר שונה כמובן מהטיפולים הקונבנציונליים המוכרים שהורגים תאים בריאים ונגועים ללא הבחנה.

במחקר זה נמצא גם כי בבדיקות של טקסול, התרופה לסרטן, לא נמצאה יעילות הדומה לשימוש ב 6-shogaol. הג'ינג'ר נמצא יעיל ב 10,000 מקרים יותר מאשר הטקסול בכל הקשור להרג תאי גזע סרטניים, הפסקת התפשטותם של תאים קיימים ושמירה על התאים הבריאים.

חשוב לבצע מחקרים נוספים שמוכיחים כי הרפואה הטבעית עוצמתית יותר מהרפואה המערבית, הכימית, בכל הקשור לטיפול בסרטן. לא הגיוני כי יש צורך בהרג של הגוף כדי להציל אותו, הגיוני הרבה יותר להעצים את כוחנו ובכך לרפא את גופנו.

 

המאמר תורגם על ידי מרכז טל. לקריאת המקור http://bit.ly/1lkp18p

*אין לפרש את הכתוב במאמר כהמלצה מקצועית של מרכז טל. בכל החלטה לגבי שינויי תזונה יש להיוועץ במומחה של המרכז.