בגיל 18 נסעה טל לאמסטרדם ולמדה רפואה טבעית סינית וצמחי מרפא. שם, החלה לייצר קרם טבעי לטיפול בעור בשם "EcoSmetix". בתכשיר שלה, טל שילבה צמחי מרפא, שמנים ארומטיים וחמאה צמחית.

EcoSmetix הינו קרם אורגני שמטרתו טיפול עזרה ראשונה או טיפול כרוני בפצעים, חתכים, כוויות וחבלות עור שונות. הקרם יעיל גם לטיפול בעור מצולק, מגורה או מתוח.

רכיבים: קלנדולה, היפריקום, לחך, מרשמלו, שמן זית, שמן סויה, חמאת שיאה, חמאת קקאו, שמן חוחובה, שמן קוקוס, שמן נבט חיטה, לבנדר, גרניום, לימון, תפוז, סנדל-ווד, פטצ'ולי, עץ התה, נרולי, אקליפטוס, ויטמין E.

 עידית חן, המורה של טל ומי שייצרה את הקרם לאחר מותה, כותבת על טל ועל המוצר:

בשנת 2007 טל יעקובסון ז"ל למדה בקורס "קוסמטיקה ורוקחות טבעית", אותו העברתי. אני זוכרת את טל, תלמידה מלאת אש וסקרנות, רצון עז לנסות ולהתנסות, בהירת מחשבה והחלטה להשתמש רק בחומרים טבעיים מהצומח ובאיכות הגבוהה ביותר. טל הבינה במהירות שבריאות העור שלנו תלויה בהזנה שלו, בדיוק כפי שבריאות הגוף והנפש שלנו תלויים בחומרים מהם אנו ניזונים.

במהלך לימודיה, טל רקחה את הקרם EcoSmetix והיום, מתוך הרצון להמשיך את עבודתה, תוך שימור תפיסת עולמה המיוחדת ועבודתה המקצועית, אני מכינה את המשחה בהתאם לחומרי הגלם בהם היא השתמשה.

                                                                                                                  

ניתן להשיג את הקרם בחנות שורשים ברחוב בן יהודה 35 בתל אביב.

Tal Cream Label